Запрошуємо на практикум із розвитку креативноcті! Фінальна подія програми Active Citizens - British Council.

21 Грудень 2016
 21 Грудня, 2016

Програма Активні громадяни вже добре відома Волинській молоді, власне про досягнення і перспективи наступного року можна буде почути 27 грудня у Молодіжному центрі Волині. Захід заплановано на 18:00 і буде проходити у нестандартному варіанті практикуму, із вкрапленнями статистики роботи за 2016 рік.


Темою цього практикуму буде креативність та її прояви. Ми розглянемо, чому креативні здібності стають обов’язковими в сучасному світі та як використовувати творчі підходи у повсякденному житті, навчанні та роботі. Спробуємо різні техніки та методи, які дозволять вам застосовувати їх у ваших проектах та зробити їх потужнішими і якіснішими.

Наостанок, з’ясуємо де шукати натхнення та що робити коли настає ступор?)


Участь можлива лише після підтвердження відбору за аплікаційною формою – https://goo.gl/nlI0fq


Фасилітатором заходу буде Белінський Ярослав — графічний дизайнер, експерт з візуального брендингу та комунікацій, діяч культури, спікер. Власник та арт-директор дизайн-бюро SuperGraphica. Співзасновник ГО «Конгрес Активістів Культури». Майстер-фасилітатор програми Active Citizens від British Council. Ментор та викладач курсу Creative Management Camp (Київ). Займається дослідженням візуальної культури та формуванням сталого впливу дизайну на розвиток культури, економіку та креативні індустрії.

Comments are closed.