У Луцьку відбувся базовий тренінг програми "Молодіжний працівник".

11 Червень 2017
 11 Червня, 2017

Словом “Молодіжний працівник” ви не здивуєте нікого у Литві чи Німеччині – проте для переважної більшості українців – це нове визначення, часто невідоме. Хоча за думкою людей, що вже давно працюють із молодими людьми – таке визначення має бути імплементовано у українське законодавство.


Однойменна програма від Міністерства молоді та спорту України програми розвитку ООН та міжнародного фонду  Unicef, що модерується Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, дає можливість держаним службовцям та громадським діячам разом навчатися базовим поняттям, що характеризують молодіжного працівника та молодіжну роботу.


 

Базовий тренінг, у форматі 50\50% (половина громадських діячів, половина держслужбовців) відбувся 7-9 червня у приміщенні Молодіжного центру Волині. На захід завітали за попереднім відбром та реєстрацією бібліотекарі, викладачі та працівники професійно-технічної освіти та звісно молодіжні лідери та громадські організації. Напротязі 3-х днів група навчалася поняттю молодіжної політики, роботі молодіжного працівника у громаді та компетенціям, необхідним для ефективної роботи із молоддю. По закінченню навчання учасники, що були присутні на усіх заняттях тренінгу отримають державні сертифікати про проходження базового тренінгу, що дозволить потрапити на наступі етапи.


Організатори обіцяють навчальні міжнародні візити, спеціалізовані навчання, міні-гранти для соціальних проектів молодіжного працівника та молоді. За задумом – такі навчання будуть відбуватися щомісяця на території Волинської області.

Для довідки: 
Реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Впровадження Програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.

– Матеріал взятий з ресурсу «Навчальна програма «Молодіжний працівник»» ©2014-2017 www.youth-worker.org.ua

Comments are closed.