У Луцьку відбудеться свято професійно-технічної освіти Волині!

25 Травень 2016
 25 Травня, 2016
Category: Анонси

3 червня 2016 року з 10 до 14 години на Театральному майдані міста Луцька відбудеться свято професійно-технічної освіти Волині.

Організатори заходу: управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації спільно з Волинським обласним центром зайнятості за підтримки голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Петровича Гунчика, голови Волинської обласної ради Ігоря Петровича Палиці та сприяння Луцького міського голови Миколи Ярославовича Романюка.

Мета: відродження престижу робітничих професій, організація профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Луцька та області.

У святі візьмуть участь 20 професійно-технічних навчальних закладів області.

В рамках заходу відбудуться:

  • презентація навчальних закладів профтехосвіти та позитивного педагогічного досвіду професійно-технічних навчальних закладів області із питань навчання та виховання робітничої молоді;
  • ярмарок-продаж виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання навчальних закладів;
  • майстер-класи професійного спрямування;
  • виступи учасників художньої самодіяльності;
  • виставка технічної творчості учнів.

На виставці-ярмарку в широкому асортименті буде представлено різноманітні побутові товари та вироби, садовий інвентар, сільськогосподарська продукція, вироби з металу та дерева, швейні та столярні вироби. Бажаючі матимуть можливість придбати зазначену продукцію за помірними цінами.

Захід надає можливість донести до учнів старшої школи головні переваги професійно-технічної освіти: можливість отримати повну загальну середню освіту, високий рівень робітничої кваліфікації та продовження навчання у вищому навчальному закладі за профілем підготовки, щомісячне стипендіальне забезпечення, працевлаштування після закінчення навчального закладу.

Учні 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл Луцька та області матимуть змогу отримати відповіді на питання щодо вступної кампанії 2016 року та напрямків професійної підготовки у професійно-технічних навчальних закладах.

Comments are closed.