У Луцьку проведуть ярмарку проектів та молодіжних організацій!

1 Жовтень 2017
 1 Жовтня, 2017

У середу 4 жовтня з 12.00 до 15.00 відбудеться «Ярмарка проектів та молодіжних організацій», які працюють на Волині.


Місце проведення заходу: Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, що за адресою Шопена, 11.

Громадські організації м. Луцьк та діючі молодіжні проекти представлятимуть свою діяльність на  «Ярмарці проектів», яка проходить в рамках навчального проекту  Lutsk Explore/sion. Попередньо 40 студентів навчальних закладів Луцька, в рамках даного проетку, пройшли дводенне навчання по лідерству, волонтерству, основам громадської діяльності, підвищили свої знання у сфері фандрайзингу, конфліктології, роботі зі ЗМІ.


Мета проведення ярмарки – привернути увагу молоді до громадської діяльності, мотивувати та на практиці показати роботу молодіжних організацій. Під час проведення ярмарки студенти зможуть вибрати громадську організацію для проходження стажування та написання власних ініціатив.

 Особливістю заходу стане участь координатора волонтерів ООН в Україні – пані Зузани Заланової та волонтерів Організації об’єднаних націй.

Запрошуємо ЗМІ відвідати захід та висвітлити інформацію про нього.

Участь у заході можлива лише після відбору за реєстрацією. Кожен учасник отримає персональне підтвердження електронним листом. Для ЗМІ реєстрації не потрібно.


Захід організовує Молодіжний центр Волині в рамках проекту залучення студентів Луцька до громадської активності та волонтерства Youth Lutsk Explore/sion”, що  реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID), Корпусу Миру США – Peace corps USA

Comments are closed.