Розшукуються сміливі та хоробрі для потужного курсу навчання "Патруль миру!"

11 Вересень 2016
 11 Вересня, 2016

З 23 по 25 вересня на Волині відбудеться незвична подія освітнього змісту! Навчання “Патруля Миру” включає в себе першу медичну допомогу AED RKO (серцево-легеневої реанімації – штучне дихання у дорослих з використанням автоматичного дефібрилятора AED) і RKO (штучне дихання) для дітей та немовлят.


Навчання виконується відповідно до міжнародних стандартів. Наш курс прозоро та доступно вчить інстинктивні дії в загрозливих для життя ситуаціях.  Процедура дуже схожа на європейську систему.

Під час курсу ви дізнаєтеся, як підійти до жертви, як визначити його стан і як йому допомогти. Також ви можете дізнатися, як використовувати автоматичний дефібрилятор. Теоретичні лекції доповнюють практичні вправи – кожен учасник перевіряє свої навички в організованих ситуаціях.

Програма навчання “Патруль Миру” надає:
* Курс надання домедичної допомоги за міжнародними стандартами
* Інтеграційні заходи на витривалість
* Навчання вмінню працювати в групі
* Заняття з основ створення лідера
* Курс працівника інформаційних служб масових заходів

По проведенню даного навчання учасник отримує сертифікат (у випадку складання екзаменів), який в подальшому високо датується , навіть при працевлаштуванні на роботу.


Наші інструктори є представники з організації Pokojowy Patrol (Польща). Навчання проводиться на вихідних – починається в п’ятницю вранці і закінчуються в неділю близько полуденя . – після здачі екзаменів.

Вартість даного навчання: 870 грн.


Що входить в дану вартість?
* Проживання
* Харчування
* Забезпечення необхідним інвентарем (фантоми, екіпірування, медичні засоби для кожного учасника)
* Забезпечення поліграфічною та канцелярською продукцією (зокрема фірмовою футболкою “Патруль миру”)
* Отримання сертифікату, про прослухання тренінгу з надання домедичної допомоги (у випадку зарахування кінцевих екзаменів)

Основною умовою для участі в нашому тренінгу є подальше прибуття на фестиваль Woodstock Ukraine і праця в “Патрулі Миру” в якості волонтера фонду “Серце до серця”. Дякуючи цьому Вудсток (в оцінці професійних послуг) є найбільш підготовлений і безпечний масовий захід в Україні, а також має свій власний унікальний характер, заснований на гаслах “Любов! Дружба! Музика!”

В рамках нашої добровільної діяльності , у нас є пропозиції для найбільш активних патрульовців.
Ті , у кого є час і бажання, щоб допомагати нам в організації, підготовці та координації волонтерів під час подій, в яких ми залучені в якості основи, ми запрошуємо Вас взяти участь у програмі навчання!

0lMP2IHjNpk (1)

Comments are closed.