Презентація конкурсу “Молодіжна столиця України” у місті Луцьку!

17 Грудень 2017
 17 Грудня, 2017

У четвер, 21 грудня, відбудеться презентація національного конкурсу “Молодіжна столиця України”. Захід розпочнеться о 10:00 у сесійному залі Луцької міської ради за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 19.


У презентації візьмуть участь: представники міських рад Волинської області, начальник департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, лідери молодіжних громадських організацій Волинської області, депутати міських рад та активна громадськість.


Окрім презентації конкурсу на заході заплановане створення робочої групи, яка оформить заявку для участі в конкурсі від нашого міста.

Запрошуємо журналістів та усіх зацікавлених до спільної роботи!


Детальніше про національний конкурс “Молодіжна столиця України”

Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український Інститут Міжнародної Політики та Національна молодіжна рада України.
Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.
Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Подробиці на сторінці конкурсу в Facebook:
https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine/
та сайті: http://youthcapital.org.ua

Контакти:

Координатор/ка конкурсу “Молодіжна столиця України”

Юлія Ткачук

julia.chepel@gmail.com

+38 (066) 476 28 22

Comments are closed.