Працівниця Молодіжного центру Волині презентувала культурний фестиваль у Лондоні!

2 Жовтень 2018
 2 Жовтня, 2018

Уляна Кашепа, менеджер із комунікацій у Молодіжному центрі Волині, побувала з візитом у Лондоні, де презентувала один із проектів соціальної дії під назвою «CultureFest». Дівчина розповіла відвідувачам зустрічі та працівникам Британської Ради з різних куточків світу про цей фестиваль культур та важливість культурного різноманіття у невеликих містах.


«CultureFest» – культурний фестиваль, який об’єднав місцеву громаду для вивчення іноземних, місцевих культур та розвіювання стереотипів. У фестивалі взяли участь понад 70 представників різних культурних груп (США, Нігерії, Гани, Намібії) та меншин (татари, євреї, роми, поляки). Захід CultureFest допоміг встановити контакти між українцями, представниками національних меншин та іноземців у нашому місті, знайти точки дотикута зрозуміти культурні відмінності, залучаючи всіх учасників до ігор та заходів для зміцнення міжкультурного діалогу.

У Лондоні свої проекти презентували представники 9 країн: Колумбії, Шрі-Ланки, Марокко, Філіппін, Бангладешу, Уганди, Литви, Великої Британії та України. Зокрема розповідали про проекти на тематику гендерної нерівності, щодо домагання у публічному транспорті та розширення прав і можливостей жінок у локальних громадах.«Я дуже вдячна за можливість представляти свій проект від України. Також рада, що учасники змогли прогулятися найцікавішими локаціями Лондона. Там усюди затишні вулиці, ввічливі та приємні жителі», – ділиться своїми емоціями від поїздки Уляна.

Comments are closed.