Нові партнери Волинської молоді - Полтавський молодіжний центр!

5 Жовтень 2015
 5 Жовтня, 2015
Category: Новини

Нові можливості та партнерство завжди будуть корисні молодіжному руху! Молодіжний центр Волині підписав договір про співпрацю із Полтавським Молодіжним центром, який існує із 2013 року, та є одним із найдосвідчениших центрів для молоді в Україні!

Обласному молодіжному центру передувала організація Обласний молодіжний центр праці (2002-2012 роки), основною задачою якої було працевлаштування молоді. Обласний молодіжний центр створений у зв’язку зі збільшенням функцій та напрямів роботи з молоддю. Деталі про роботу центру можна дізантися на офіційному сайті: http://omc.org.ua/

Метою діяльності Полтавського центру є сприяння життєвому самовизначенню, інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу, сприяння працевлаштуванню та зайнятості молоді у вільний від навчання час,  забезпечення  правової та гендерної просвіти у молодіжному середовищі.


Обласний Молодіжний Центр має три відділи: 

  1. Центр патріотичного виховання та підтримки громадських ініціатив молоді.
  2. Обласний молодіжний центр праці.
  3. Гендерний ресурсний центр.

 

На сьогоднішній день основним завданням Обласного молодіжного центру є налагодження співпраці з органами студентського, учнівського самоврядування, громадськими організаціями для продуктивної роботи у напрямку розвитку молодіжної політики.

Надіємось на хорошу співпрацю та нові можливості!

Comments are closed.