12 Травня, 2018
10 травня у Молодіжному центрі Волині творилося багато інформативних і потрібних подій. Окрім того, що ми організовували молодіжний форум «4YouthLutskForum: Про зайнятість, роботу та майбутнє», в нас ще й побувала поліція і народні депутати.
Рано-вранці Патрульна поліція Волинської області презентувала соціальний рух «Тонка синя лінія». Цей проект націлений на встановлення взаєморозуміння між поліцейськими та суспільством. Луцьк є дев’ятим містом, яке долучилося до цього руху.
«У рамках руху презентували унікальний соціальний фотопроект, реалізований Управлінням патрульної поліції в області і Першим каналом соціальних новин. Напередодні 16 патрульних сфотографувались зі своїми мамами у фотостудії ЯрКо, тож усім присутнім показали відеоролик та фотографії, яких усі дуже очікували», – йдеться у повідомленні прес-служби Патрульної поліції.


Керівник патрульних Олександр Вовченко закликав громадян бачити в патрульних в першу чергу людей, «чиїхось дітей, які хочуть змінити щось на краще».
«Якщо перед вами людина в формі, навчіться її поважати, вона не для того, щоб покарати, а щоб прийти на допомогу. Фотографії, які ми побачили, справді емоційно вражають, вони позитивні. Але за ними – недоспані ночі, нервові зриви, недоїдання, і це все – щоб захистити вас. Ще мине багато часу, коли суспільство зрозуміє, що поліцейських потрібно поважати», – наголосив Вовченко.
А вже ближче до вечора ми приймали нових гостей – народних депутатів Семенуху Романа та Острікову Тетяну. Народні обранці прийшли в молодіжний центр, аби відверто поговорити про те, яким бачать молоді люди майбутнє України та вияснити виклики держави і молоді до 2030-го року.
До слова, Семенуха Роман з 1997 року по 2002 рік займався активною громадською діяльністю. Зокрема був членом таких громадських організацій як «Українська студентська спілка», «Молодий Рух». Очолював Молодий Рух на Харківщині. А Острікова Тетяна до початку депутатської діяльності була громадською діячкою, адвокатом і викладала правничі науки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».


Основний меседж нардепів полягав в тому, що перш ніж йти в політику треба самореалізуватися, набратися життєвого і професійного досвіду, зрозуміти, як функціонує світ, а тоді вже йти в політику. Також Роман Семенуха наголосив, що молодій людина треба мріяти, бути амбітним і будувати своє життя в Україні, бо саме «реальні люди», які здобули все своїми силами зможуть ставати виконавчою і законодавчою владою та змінювати цю країну.