Найважливіший семінар 2016 р. для неурядових організацій Волині!

19 Вересень 2016
 19 Вересня, 2016

Як відомо, 1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства.


Оскільки, цей процес і процедура не для всіх є зрозумілими, зокрема, щодо того, які суттєві моменти необхідно врахувати громадським організаціям, щоб залишитися в реєстрі неприбуткових організацій після 1 січня – тому Молодіжний центр Волині та УНЦПД (Український незалежний центр політичних досліджень) організовують семінар для організацій Волинської області.

Захід буде складатися із 2-х частин, участь у яких можна брати окремо або разом. Перша частина буде присвячена темі реєстрації неурядових організацій, та змінам що були внесені останнім часом. Друга частина дасть знання, щодо змін, які обов’язково мають бути присутні у статутах громадських об’єднань, що мають статус неприбуткових.


Семінар відбудеться 27 (вівторок) вересня 2016 року у Молодіжному центрі Волині за адресою: м.Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5. У часовому проміжку сесії будуть відбуватися:


І. 15:00 – 18:00 – «Нові правила реєстрації неурядових організацій для початківців».
ІІ. 19:00 – 21:00 – «Які зміни варто внести у статут організації, щоб у 2017 залишитися у переліку неприбуткових організації?»


Участь у заході можлива лише після підтвердження відбору після заповнення аплікаційної форми – ПОСИЛАННЯ НА ФОРМУ

Тренер заходу: Юлія Литвиненкоконсультант з питань реєстрацій організацій громадянського суспільства.

Untitled-1

Comments are closed.