Молодь запрошують відвідати "Дні Європи" у Луцьку!

13 Травень 2017
 13 Травня, 2017
Category: Анонси

Луцьк стане частиною масштабного всеукраїнського проекту з відзначення Дня Європи в Україні.


15 травня о 17:00 відбудеться презентація освітніх можливостей та стипендіальних освітніх програм Німеччини, а також німецької літератури та мови (Ґете-Інститут в Луцьку). Будемо дивитися коротку, але змістовну стрічку «Абетка» (Країна:Німеччина Режисер: Мадлі Ляене) Кіноклубу „DocudaysUA“ При Волинсьській ДОУНБ імені Олени Пчілки. На перегляд запрошенні експерти із питань захисту прав людини, європейської інтеграції, громадського здоров’я, психологи та громадські активісти.

Гарантуємо : Дискусію щодо європейських цінностей та місця України в ЄС.
16 травня усіх запрошуємо взяти участь у дебатах і поговорити про те, чи усі європейські цінності є необхідними Україні та до чого може призвести асоціація. Відмінність думок та гарний настрій вітається .

Організатори: Молодіжний центр Волині спільно із Центром європейської інформації міста Луцька, ГО “Брейншторм”, «Луцької станицяі «Національної скаутської організації України – Пласт», Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Перегляд документальної стрічки відбудеться з-за підтримки Кіноклубу „DocudaysUA“ При Волинсьській ДОУНБ імені Олени Пчілки.
Заходи пройдуть в рамках Всеукраїнської Акції “Відкриті Діалоги” до Дня Європи” є частиною проекту “Відкриті діалоги: надання слова потенційно активним громадянам задля посилення участі низової громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні”. ЇЇ ініціює Молодіжна організація “СТАН” в рамках конкурсу “Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах” за підтримки фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ось такий величезний список партнерських організацій вказує не на метод заплутування читача,як ви могли подумати, а для яскравого прикладу синергії громадського середовища не лише Луцька, а й усієї України. Приходьте

Comments are closed.