Молодь з Таврії захопилася Луцьком і мріє тут жити!

22 Червень 2018
 22 Червня, 2018

Протягом двох днів, 19 та 20 червня, у Луцьку гостювали молоді активісти з Нової Каховки. В рамках програми «Кордони Європи» у них відбулася мотиваційна поїздка по Західній Україні.


Молодіжний центр Волині охоче організував програму візиту новокаховчанам. Координувала їхнє перебування в Луцьку менеджер з освітніх програм МЦВ Яна Романюк. Всього приїхало 14 молодих людей – студентів та активістів, які стали переможцями програми «Кордони Європи» та п’ять супроводжуючих (тренери програм).

Мета візиту – ознайомитися із тим, як в Луцьку реалізовується молодіжна політика, проекти та ініціативи, перейняти досвід роботи в молодіжному напрямку та запозичити нові ідеї. Зокрема вони відвідали та поговорили із керівниками таких організацій та установ як Молодіжний центр Волині, ІМАГО, Креативний простір «Озерний вітер», Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку, Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

До слова, екскурсія в анімаційну студію «Імаго» стала для молодих лідерів із Півдня величезним відкриттям в світ мультфільмів та анімації. «Раніше ми такого не бачили і взагалі не розуміли, як створюють мультфільми», – розповідають вони. Також їх дуже захопив Луцький замок Любарта.

Аби вони краще інтергруватися в молодіжний рух нашого міста, волонтери Молодіжного центру Волині влаштували для них піца-паті, під час якої презентували свою діяльність , ділилися досвідом як залучати людей і ресурси, а ще їли піцу і веселилися.

Надіємось, що молодіжний рух Луцька надихнув учасників програми «Кордони Європи» на активну роботу та ефективну діяльність в своєму регіоні.

Comments are closed.