Менеджерів молодіжних центрів навчатимуть в усіх областях України!

3 Вересень 2018
 3 Вересня, 2018

Чому в молодіжному центрі латвійского міста Резекне проводять весілля? Яке життя після закінчення гранту? Чи можна в молодіжному центрі продавати пиво? Як зібрати 100 лайків на фото без котиків? Чим корисні настільні ігри? Хто читає публічні звіти?


Ці та низка інших питань були розглянуті навчальних візитів “Ефективний менеджмент молодіжного центру”. Учасниками двох навчальних візитів 13-16 та 27-30 серпня 2018 року стали керівники молодіжних центрів, державні службовці та члени молодіжних організацій Донецької та Луганської областей. Понад 50 людей навчалися навичкам менеджменту просторів для молоді. За основу було взято більшість бізнес підходів щодо планування роботи установ. Учасники визначали місію та візію центрів, вчилися робити дослідження запитів молоді. Особливу увагу було приділено формуванню програм центрів, клубів та волонтерських команд.Під час навчання учасниками розроблялися приклади центрів, залежно від заданих умова. Було запропоновано створювати сільський, міський, обласний, лісовий та національний молодіжні центри. Важливою сесію було облаштування простору даних центрів для ефективного дозвілля, функціонування програм та виконання показників знаків якості для молодіжних центрів. Кожен центр мав особливості квадратури, бюджету і запиту від молоді.

Окрім цього учасники також відвідали простори та центри Львова, де працює та збирається молодь. До такого списку потрапили URBAN-бібліотека та Медіатека, культурний центр імені Хоткевича, Львівський обласний центр та молодіжний центр “Нові орбіти” або Супутник, що на Левандівці. За словами організаторів такі візити надзвичайно важливі, адже це безпосередній досвід та мережування між молодіжними працівниками.

Фінальний день був присвячений питанням управління центром. Кожен раніше пропрацьований центр розробляв власну внутрішню структуру команди, щоб ефективно виконувати свої програми. Також учасники навчалися працювати з електронними системами управління та роботи з клієнтами, формувати публічні звіти для громадськості про свою роботу.Громадська організація “Молодіжна платформа” та Британська Рада в Україні в рамках програми “Активні громадяни” планують надалі за результатами курсу сформулювати рекомендації на основі напрацьованих ідей та проводити курс навчання для молодіжних просторів інших областей.  


Comments are closed.