Корейські «солодкі» голоси і каліграфія в Молодіжному центрі Волині!

19 Квітень 2018
 19 Квітня, 2018

Молодіжний центр Волині – це простір, в якому живуть історії людей різного віку, різних спеціальностей, різних вподобань та національностей. Ми охоче організовуємо і проводимо зустрічі із незвичайними людьми. Саме такі завітали до нас в минулу п’ятницю і поділилися частинкою свого світу.


13 квітня у нас був День корейської культури. От з чим у вас асоціюється Корея? K-pop? Насичені подіями багатосерійні дорами? Загадкові надписи та розвинута економіка? До нас прийшли Хьон Гю і Тек Мін і розвіяли всі міфи. Ці хлопці – корейські студенти, які приїхали на навчання до Києва та Харкова, але окрім цього діляться своєю культурою з молоддю інших міст. Вони розповіли, що в майбутньому хочуть стати вчителями і досвід спілкування з різними людьми допоможе їм краще і вміло виконувати свою роботу та передавати знання своїм учням.

Хьон і Тек не лише розповідали про Корею та її традиції, але й співали нам своїх пісень. Усі, хто були підтвердять, які «солодкі» у них голоси і мелодійні пісні. Велика зала МЦ ледь вмістила в собі всіх охочих це побачити. Але однією з основних фішок візиту корейських студентів став урок каліграфії.

До слова, разом із хлопцями приїхала білоруска Ірина Василевська, яка представила програму обміну «Global UGRAD». Вона поділилася враженнями від життя в Кореї, а ще розказала про те, що там дуже велика кількість суїцидів серед студентів.

«Всі хочуть бути успішними, але через погано зданий екзамен вони можуть скоротити собі віку. Ми ж багатьох переконували, що якщо сталася невдача, то треба вставати і йти далі до своєї мети», – наголосила дівчина.

Віримо, що така ініціатива розширила кругозір усіх присутніх, і ще більше надихнула на пізнання себе та світу.

Comments are closed.