Конкурс проетів Мінмолодьспорту тепер відкритий для всіх молодіжних організацій!

1 Березень 2016
 1 Березня, 2016
Category: Новини

Уряд України прийняв постанову, що вдосконалює механізм проведення конкурсу проектів громадських організацій.

З метою надання можливості інститутам громадянського суспільства ефективніше та якісніше виконувати (реалізувати) соціально важливі програми (проекти, заходи), та удосконалення механізму надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства, на засіданні Кабінету Міністрів України 24 лютого прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049”.


Постановою передбачено такі зміни в механізмі проведення конкурсу проектів громадських організацій:

  • проведення конкурсу в декілька етапів. До кінця року, що передує року проведення заходів, буде складено рейтинг переможців конкурсу з рекомендованими сумами на фінансування їх заходів. На початку року, в якому мають бути проведені заходи, відразу після затвердження Державного Бюджету конкурсна комісія на своєму засіданні прийме остаточне рішення щодо фінансування заходів, відповідно до рейтингу та рекомендованих сум.

Це дасть можливість громадським організаціям вже на початку року проводити свої заходи та ефективно планувати свою діяльність протягом року.

  • допуск до участі у конкурсі організації не лише всеукраїснького статусу а й місцевих дитячих і молодіжних громадських організацій. Це дасть можливість підтримати місцеві громадські ініціативи, збільшити рівень конкуренції серед громадських організацій, що беруть участь у конкурсі та таким чином, покращити якість проектів, що подаються на конкурс.
  • – обмежити кількість членів конкурсної комісії з числа державних службовців. Це дасть можливість залучити ширше коло представників організацій громадянського суспільства до процесу прийняття рішень та зробити процес відбору більш прозорим.

Після публікації Постанови в Урядовому кур’єрі Міністерством молоді та спорту буде оголошено конкурс проектів на 2016 рік. Слідкуйте за новинами на сайті Міністерства та на сторінці у фейсбук!

Comments are closed.