“Хочете змінити своє життя? Вийдіть із зони комфорту!», – Сергій «Колос» Мартинюк.

13 Листопад 2017
 13 Листопада, 2017

Одна з ідей Молодіжного центру Волині: об’єднувати та працювати з молоддю. Адже сьогодні кожен відчуває нестачу мотивації та заряду енергії. В традиції МЦ є такий формат «Персона», коли відома особистість приходить в молодіжний центр та ділиться власним досвідом, життям, ідеями та просто цікаво проводить час з молоддю. Цього разу молодь мала можливість зустрітися надзвичайною багатогранною «Персоною» – Сергієм «Колосом» Мартинюком.


Він: Арт-директором Бандерштату, стояв біля витоків Національного Альянсу в Луцьку, громадський діяч, музикант, а ще він політолог за освітою. Окрім концертних турів, записів альбомів Сергій встигає займатися та долучатися до соціальних проектів, благодійних акцій та фестивалів.


Учасниками суботньої зустрічі були студенти, прихильники творчості гурту «Фіолет», активна молодь. Про що говорили та що було цікавого на зустрічі?

Філософський, неординарний та надихаючий Сергій Мартинюк розпочав свій виступ зі Сковороди. Пам’ятаєте його концепцію «сродна праця»? Ідея полягає у тому, що кожна людина має в собі хист і талант, і в житті ви можете отримувати щастя від роботи яку ви робите. Головне знайти ту роботу в якій ви відчуваєте себе щасливим.Також Сергій поділився своїми спогадами про студентські роки, громадську діяльність, участь у Помаранчевій революції. І головна теза музиканта у тому, що якщо ти не навчишся відстоювати свої права та позиції у себе в університеті, місті, на роботі, в  країні, то  молодому поколінню “прийде гаплик”.  Цікаво, що саме громадська діяльність спонукала соліста «Фіолету» займатися музикою. Громадська активність та творчість відкрили для «Колоса» нових хороших знайомих та майбутніх друзів.


Від себе Сергій також побажав кожному учаснику заходу знайти себе. Вже зараз потрібно максимально багато пробувати та набиратися досвіду. Ви можете навчитися організовувати заходи, підкачати знання англійської, попрацювати волонтером, написати та виграти проект та просто жити і отримувати насолоду від життя. “Займіться якоюсь творчістю, громадською діяльністю, долучіться до руху, акції. Спробуйте вийти з зони комфорту, спробувати себе там, де ви ще ніколи не пробували і відкрийте з тієї сторони, яка може бути абсолютно невідомою і неочікуваною,” – завершив свій виступ Сергій Мартинюк.


Ось таку можливість мала луцька молодь. Незабутня зустріч з цікавою та надихаючою «Персоною». Головне після таких заходів не просто надихнутися, а почати щось робити для себе, а можливо навіть для когось. Молодіжний центр Волині  це простір для молоді, де ви можете отримати нові знання, підтримку, ресурси та порцію мотивацію. Будьте активними та працюйте над собою! Успіхів.

 

Comments are closed.