EnglishOK розпочинає новий сезон англомовних вечорів у Луцьку!

6 Жовтень 2016
 6 Жовтня, 2016

Для любителів англійської мови стане приємною новиною, що EnglishOK розпочинає новий сезон англомовних вечорів у Луцьку!


EnglishOK відбудеться 14 жовтня, о 18:00 в просторі для роботи та творчості Innerspace (вул. Паркова, 5, Луцьк). Захід проводиться на волонтерських засадах, однак з метою покрити витрати на захід, вхід коштує 10 грн. Даний проект має на меті підвищити інтерес до вивчення англійської мови, допомогти подолати мовний бар’єр, спонукати подорожувати у різні країни та робити це все у неформальній дружній атмосфері.

За минулий рік організаторами проекту було проведено 10 заходів на різноманітні тематику, 4 кіноперегляди мовою оригіналу та 2 travel clubs, за участю іноземців.

englishok_result

“На прохання постійних учасників, ми продовжуємо робити англійські вечори EnglishOK, тому що бачимо зацікавленість людей даним проектом та результати. Знання англійської мови є дуже важливим у сьогоднішньому світі”,- розповідає одна з організаторів проекту, Катерина.

Перший захід в новому осінньому сезоні розпочнеться з мандрівки в країну Латинської Америки – Перу. Учасники матимуть змогу відкрити для себе Перу за допомого презентації спікера, ігор, командних завдань.


Усі бажаючі можуть зареєструватися на захід за ПОСИЛАННЯМ  , а відібрані учасники отримають на пошту листи-запрошення на англомовний вечір.


Важливо зазначити, що проект EnglishOK відбується за підтримки програми Активні громадяни від Британської Ради в Україні та СГО” Молодіжна платформа”.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 066- 526-16-31 – Юлія, 093-74 8-03-32– Катерина.

А, також слідкуйте за деталями в групі в Вконтакті http://vk.com/englishok_lutsk або на facebook  https://www.facebook.com/groups/546816068832580/

Comments are closed.