День молоді у Луцьку зустріли масштабним холі-фестом!

26 Червень 2017
 26 Червня, 2017

Спекотного 25 червня на Театральному майдані Луцька відбулося святкування Дня молоді від волонтерів Молодіжного центру Волині за підтримки ПрАТ “Луцький домобудівельний комбінат”.


Розпочали з флеш-мобу МолодьChallengе – короткого відео, ідея якого полягає в тому, щоб показати, що сьогодні є символом розвитку молодих людей. На думку активістів Молодіжного Центру, це – співпраця, що і довели учасники потисканням рук в лінії та завершили великим одночасним кидком фарб. Відео з флешмобу можна буде знайти в соціальній мережі Facebook під хештегом #МолодьChallenge.


З цього моменту і розпочалось шалене яскраве дійство, яке тривало до вечора. Учасники мали змогу не тільки нажбурлятися сухою фарбою холі, «розфарбувавши» в буквальному сенсі друзів і нових знайомих, а й насолодитись концертною програмою: потанцювати під улюблені хіти, взяти участь у цікавих конкурсах і розіграшах й виграти сертифікати від партнерів заходу та  познайомитись з творчістю молодих перспективних луцьких виконавців.Важливо зазначити, що це найграндіозніший холі-фест, в місті. А головне− він був організований молоддю для молоді. Було весело, драйвово, яскраво!
 

Comments are closed.