Делегація з Івано-Франківської області відвідала молодіжний центр Волині

10 Квітень 2017
 10 Квітня, 2017

8 квітня делегація з Івано-Франківської області відвідала молодіжний центр Волині з метою обміну досвідом щодо відкриття та ефективної діяльності молодіжного центру на Прикарпатті. До її складу увійшли представники від громадської ради з питань молодіжної політики при департаменті освіти, науки і молодіжної політики, структурних підрозділів з міської ради і облдержадміністрації, які працюють із молоддю та місцевих ЗМІ.


Молодіжні центри різних форм власності є практично у всіх обласних центрах України. Це спеціальні заклади молодіжної роботи, через які збирається, опрацьовується і поширюється інформація, що може бути цікавою і корисною для молоді. Також в таких центрах сприяється взаємодії молоді, громадських об’єднань і державних чи комунальних установ. Тут молоді допомагають реалізувати власні ідеї, надаючи приміщення, обладнання і послуги спеціалістів безкоштовно.
Майже рік молодь на Прикарпатті обговорює можливість створення такого центру. Були і певні напрацювання. Голова молодіжної ради Мар’яна Циганин каже: «Ми зрозуміли, що не варто очікувати на створення центру структурними підрозділами, адже у них надто багато бюрократичної паперової роботи. Тому вирішили самостійно розробити положення, кошторис, структуру і програму діяльності Прикарпатського молодіжного центру. Чи буде він міський, чи обласний?
Ми подамо наші напрацювання як голові міської ради, так і голові обласної ради. Ідеальний варіант, звісно, це наявність двох центрів. Після Пасхи будемо створювати робочу групу, до якої запрошуємо усіх бажаючих, хто реально готовий працювати над створенням і початком роботи молодіжного центру на Прикарпатті. Слідкувати за новинами можна на сторінці ради» (прим. авт. https://www.facebook.com/groups/grmolod/ )


«Є реальна можливість створення міського молодіжного центру. Ми готові всебічно допомогти і сприяти цьому і дуже раді, що молодь готова докласти свої зусилля» – висловилася Ольга Мельникова, головний спеціаліст департаменту молодіжної політики і спорту міської ради. Також свої готовність співпрацювати висловив і Володимир Кіріндас, начальник відділу молодіжної політки департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА.

Під час зустрічі із представниками молодіжного центру Волині було обговорено питання фінансування, напрямків діяльності, співпраці із громадськими організаціями і органами влади, міжнародними фондами і представниками бізнес-сектору. «Молодь активізувалася, а значить позитивні зміни будуть. Радий, що колеги з Івано-Франківської області завітали в гості, сподіваюся у них теж скоро буде свій молодіжний центр» – підсумував зустріч Захар Ткачук, керівник молодіжного центру Волині.

Comments are closed.