Запрошуємо молодь на найкращу пригоду літа! - Молодіжне таборування «Берестечко-2016»

16 Червень 2016
 16 Червня, 2016

Запрошуємо молодих та активних на непересічну подію літа – молодіжне таборування на березі річки Пляшівка, що знаходиться на території історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви»


Відчуйте себе учасником бойового козацького табору, який вийшов у похід! Долучіться до історичного заходу за участю українських козацьких товариств, польських історичних братств, молодіжних організацій України та кримсько-татарської молоді.

У програмі:

  1. екскурсії полем битви, квести, спортивні змагання;
  2. вечір кримсько-татарської культури (кухня, звичаї, співи, національний одяг);
  3. реконструкція українських Купальські вечорниць та життя малої козацької січі;
  4. лекції та гутірки від істориків, молодіжних лідерів, етнознавців…

Коли: 1-4 липня 2016 року.

Де: село Пляшева (Радивілівський район, Рівненська область), Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви»

Як долучитися: заповнити аплікаційну форму та чекати підтвердження про участь у заході.

https://goo.gl/TIZE8W

Важливо: учасникам на період заходу має бути 18 років, організатори покривають проїзд та харчування, намет та особистий виряд – власна вкладка учасників, централізований довіз учасників буде здійснюватися автобусами із міста Львів, Ковель та Луцьк 31 червня.


Берестечко2

Організатори: ВМГО «Українська Народна Молодь» та Козацьке Стрілецьке Братство Волині за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Партнери таборування: Громадська ініціатива Крим СОС, громадська організація Хайтарма, Волинська крайова організація ВТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Школа медіа-патріотів, ГО «Фундація регіональних ініціатив», СГО «Молодіжна Платформа», Молодіжна Платформа Волині, ВМГО «Батьківщина Молода», ВОГО «Волинська січ», програм “Активні громадяни” від Британської ради в Україні та проект КримUA.

Comments are closed.