Запрошуємо на cемінар «Влада. Багатство. Знання!»

6 Жовтень 2016
 6 Жовтня, 2016

Звідки в людей та інституцій береться влада? Чи є вона жорсткою диктатурою окремих осіб чи розумним способом організації для цивілізованого людства? Яка природа багатства? Це плід ефективної праці чи вияв соціальної несправедливості? Для чого нам щось знати? Які зобов’язання накладає знання на людину? Приходьте і спробуйте знайти відповіді на ці та інші питання!


СГО “Молодіжна Платформа” запрошує взяти участь у 2-денному семінарі на тему «Влада. Багатство. Знання» від ГО “3С [ТРИ ЕС]: Спільнота Свідомого Спілкування”, який відбудеться 15 -16 жовтня 2016 року у м. Луцьк.


3С-семінар проводиться за методикою “open-minded dialogue” (“неупередженого діалогу”), розробленою Аспен Інститутом (США).


Перед початком дискусії учасники повинні ознайомитися з уривками знаних філософських та художніх текстів, які порушують актуальні питання сучасності. Думки авторів покликані стати відправною точкою для початку розмови у групі. Участь у семінарі дозволяє отримати навички ведення змістовної толерантної дискусії, ведення безконфліктного неупередженого діалогу, розширити коло знайомств та знайти однодумців.


Коли: 15-16 жовтня, з 10:00 до 18:00
Де: м. Луцьк, Градний узвіз, 5, Молодіжний центр Волині


Реєструйтеся на семінар, заповнивши анкету: https://goo.gl/RQfTcI  до 9 жовтня (включно). Участь у семінарі безкоштовна. Кількіст місць обмежена.

 Організатори забезпечують учасників необхідними матеріалами та кава-брейками, але не покривають витрати на проїзд, проживання та харчування.


artsfon-com-807961-1


3С [ТРИ ЕС]: Спільнота Свідомого Спілкування – неприбуткова всеукраїнська молодіжна ініціатива, яка з 2010 року організовує просвітницькі заходи для молоді на основі неупередженого діалогу на актуальні суспільно-політичні та світоглядні теми. Ми об’єднуємо та надихаємо успішних молодих людей заради якісних змін у суспільстві. 3C – це прорив свідомості!

Comments are closed.