Яким буде День Молоді в Луцьку?

15 Червень 2018
 15 Червня, 2018

За тиждень вся Україна святкуватиме День Молоді. Цей прошарок суспільства є однією із рушійних сил змін в країні і світі. Десятки стартапів, технологічних, біологічних та інших винаходів здійснено саме молодими, здібними і талановитими людьми. Зараз, як ніколи, вони потребують підтримки і мотивації у всіх своїх починаннях.


Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Молодіжний центр Волині за підтримки ПрАТ «ЛДБК» взяли на себе ініціативу влаштувати масштабне і грандіозне кольорове свято до Дня молоді. Зокрема 24 червня з 16:00 до 22:00 на Театральному майдані Луцька відбуватиметься чимало атракцій і дійств.


Барвисті та кольорові враження зможуть отримати ті, хто прийде на холі-фест. Найбільше усміхнених і позитивних людей ви зустрінете саме там, оскільки це дійство дуже яскраве в прямому і переносному значенні. До слова, придбати фарби можна буде власне на самому Театральному майдані, де і відбудеться батл кольорів.Окрім цього, музичну частину Дня молоді забезпечить гурт TheWestWind та учасники луцької GARAGE musical aternative school. Після живого концерту естафету переймуть кращі діджеї Луцька, які з 21:00 до 22:00 крутитимуть дискотеку в центрі міста.

Танцювальні дійства для лучан демонструватимуть танцювальні школи «Diamond Stars» та «My Jump Dance». А ще буде святковий флешмоб, фаєр-шоу, поетичні читання, розіграш призів та багато іншого.


Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці у Facebook– https://goo.gl/SmbwNs
Що? День молоді 2018
Коли? 24 червня о 16:00 – 22:00
Де? Театральний майдан

Comments are closed.