Як у Голобах "День молоді" святкували ?

11 Липень 2016
 11 Липня, 2016

Незвичайна подія зібрала 24 травня у нічну пору на території НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» імені С.Є. Ткача жителів голобської громади. Вперше до Дня молоді та Дня Конституції України команда селищної ради у складі голови Гарбарука Сергія, заступника Борисюк Наталії та директора РБК Тарасовського Григорія презентували новий проект «Ніч кіно».

33

Перша кінострічка, створена за мотивами п’єси українського драматурга Михайла Старицького «За двома зайцями», була обрана в результаті опитування. Широкий екран, сучасне професійне озвучення, вечірня тиша – все це створило надзвичайно сприятливу атмосферу перегляду для більш, ніж ста глядачів. Наймолодшій Аріні Якимчук – менше двох років і закінчення фільму вона бачила, солодко дрімаючи у своєму візочку. Оргкомітет подбав і про вітання від школярів. Так ведуча заходу учениця Анастасія Кудацька продекламувала поезію «Закон життя я схвалюю в труді» та нагадала про історичні віхи становлення Дня Конституції. Селищний голова у своєму виступі зазначив важливість консолідації зусиль молодих ініціативних людей громади. “Новий проект, який ми відкриваємо сьогодні, – продовжив Сергій Гарбарук, – набере нових серйозних обертів і стане  підтвердженням початку змін у нашій об’єднаній громаді”.

З нагоди відкриття присутні мали змогу посмакувати чаєм, кавою та солодощами.

Гучні оплески, які раз у раз сколихували селище в пізню пору, свідчили про доцільність проекту «Ніч кіно». Голобчани готові до подібних зустрічей. Це єднає суспільство, і, звичайно, виховує засобами української класики.

Світлана Бондарук

Comments are closed.