Workshop: "Інноваційні бізнес моделі та startup"

16 Травень 2016
 16 Травня, 2016

Ми раді запросити Вас на семінар з сучасного підприємництва за підтримки Швецького інституту. У вас є чудова можливість поглибити свої знання у сфері інноваційних бізнес-моделей та інвеcтиційних джерел.


Захід представлятиме собою практичний воркшоп, який включає теоретичну та практичну частини. На нашу думку, підприємництво це та сфера, де лекції без практики не приносять бажаного результату. У теоретичній частині наші спікери розкажуть Вам про інноваційні бізнес-моделі: від ідеї до кінцевого продукту, а також про сучасні інвестиційні джерела. Для закріплення отриманих знань теоретична інформація буде чергуватися з практичними вправами. Під час семінару учасники зможуть обмінятися власними думками і отримати практичні навички.

Для того щоб зробити семінар корисним і пізнавальним для вас, ми запросили надзвичайно цікавих та досвідчених спікерів у цій сфері. Keynote спікером семінару буде Ярина Бойчук, академічний директор Львівської бізнес-школи (LvBS).

56

Цей семінар має декілька цілей. Основною метою є побудова професійних контактів. Інша мета, яку ми хочемо досягнути проведенням цього семінару, є поштовх в професійному розвитку молоді в регіонах України. Більшість семінарів проводиться в столиці чи великих містах, таких як Харків, Одесса, Львів. Не менш цікавим регіональним центром є Луцьк. Ми хочемо запросити 15 зацікавлених випускників SI і 15 активних студентів, випускників лучан для створення професійних контактів між групами та обміну знаннями. На нашу думку, таке професійне поєднання SІ випускників і місцевих студентів будуть взаємовигідними і надихаючим для обох груп.


Семінар відбудеться 21 травня у конференц-залі готелю “Украіна” в місті Луцьк за адресою вул. Словацкого,2. Окрім офіційної частини, івент включатиме туристичну прогулянку  красивими місцями Луцька та неофіційний мінгл в ресторані.

Для детальнішої інформації звертатися до Асі Косташенко (asyakostashenko@ukr.net).

Comments are closed.