Виборча школа "Роль громадянського суспільства у виборчому процесі на Волині.

15 Вересень 2016
 15 Вересня, 2016

Міжнародна Фундація Виборчих Систем (IFES) оголошує відбір слухачок/ів на одноденну виборчу школу «Роль громадянського суспільства у виборчому процесі». Захід відбудеться – 4 жовтня у Луцьку та 20 жовтня у Рівному (для учасників з Волинської, Рівненської, Хмельницької та Житомирської областей).


Навчальний курс охоплює ключові аспекти виборчого законодавства і його практичне використання. Основний акцент буде зроблено на правилах і процедурах, які впливають на здатність громадян брати участь у виборах і політичному процесі. Учасники школи ознайомляться з різними типами виборчих систем, виборчими процедурами, суб’єктами виборчого процесу, законодавчими нормами, що регулюють організацію виборів та фінасування виборчих кампаній.
Тренери приділятимуть особливу увагу міжнародним стандартам і кращим міжнародним практикам, будуть обговорені основні проблеми виборчого законодавства і його практичного застосування в Україні, а також можливі шляхи вирішення цих проблем з метою підготовки учасників для адвокації виборчої реформи на різних рівнях. За результатами участі у виборчій школі учасники будуть здатні інтерпретувати і аналізувати виборче законодавство і проекти законів, знати на яких питаннях і проблемах необхідно концентрувати свою увагу на різних етапах виборчого процесу та під час спостереження за виборами зокрема.
Тренінги будуть проводитися в інтерактивному режимі, і основна увага буде приділена практичним заняттям, роботі в «малих групах» та аналізу проблемних питань з виборчого права. За результатами проходження школи учасниці/ки, які успішно складуть фінальний тест, отримають сертифікати про проходження курсу. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників тренінгу, роздаткові матеріали та компенсацію витрат на проїзд.

Кількість учасників обмежена, тому відбір буде проводиться на конкурсній основі. Для участі у конкурсному відборі просимо заповнити гугл-форму до: – 16 вересня 2016 року для учасників з Харківської, Сумської, Полтавської областей – 1 жовтня 2016 року для учасників з інших областей
Для участі у конкурсному відборі просимо апліканток/ів заповнити гугл-форму за посиланням https://goo.gl/forms/x0BeKkmvsz6VLxkx1 .
Про результати конкурсного відбору переможиць/ців буде повідомлено: – 17 вересня учасників з Харківської, Сумської, Полтавської областей – 2 жовтня учасників з інших областей З питань участі у Виборчій школі звертайтеся до Надії Пашкової, npashkova@ifes.org, 066 154 74 70.

Comments are closed.