Волонтери Жешувського інкубатора культури приїхали за досвідом до Луцька

20 Липень 2015
 20 Липня, 2015
Category: Новини

16-19 липня у Луцьку перебувала група волонтерів Жешувського інкубатора культури, що займаються організацією культурних заходів та проектів. У нашому місті вони знайомилися із луцькими громадськими організаціями та творчими середовищами.

Протягом візиту у приміщенні Молодіжного центру гості із Польщі провели зустріч із представниками Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, аматорського театру «ГаРмИдЕр», анімаційної студії IMAGO, ознайомилися із діяльністю самого Молодіжного центру.

WP_20150716_09_27_08_Pro

Учасники зустрічі з Луцька розповіли про свою діяльність у сфері культури та соціального захисту, підкреслюючи особливу роль співпраці із волонтерами. Крім того, у перший день виконавчий директор Луцького IT кластеру та організатор культурних подій Іванна Мартинів провела тренінг із PR.

У наступні дні представники польської делегації взяли активну участь в різноманітних заходах, зокрема: акції «Мирна Україна; арт-хакатоні «Університет міста» та відкритті креативного простору «Озерний вітер».

Останній день перебування польських колег із Жешувського інкубатора культури дав можливість підбити підсумки зустрічі та запланувати майбутні заходи для розвитку культурного співробітництва між Жешувом та Луцьком. Учасники зустрічі із Польщі та України проаналізували схожості та відмінності у культурі Жешува та Любліні та запропонували ряд ініціатив, які можна втілити у майбутньому.

WP_20150716_09_25_15_Pro

Comments are closed.