Відбувся гала-концерт та фінал вокально-музичного проекту «WMA 2016!»

3 Червень 2016
 3 Червня, 2016

1 червня о 18.00 відлунав гала-концерт та фінал вокально-музичного проекту «WMA 2016», організаторами якого були ВОГО «Ми плюс». Протягом 2-х місяців 10 учасників (попередньо відібрані на кастингу) змагались за перемогу. Щосуботи вони демонстрували неймовірні музичні номери, що включали театральну постановку, танці, живі інструменти. Та кожного разу один учасник залишав проект.

« – Участь у конкурсі була абсолютно безкоштовною, бо ми прагнемо дати старт молодим талановитим людям, показати наскільки вони неймовірні та є щось більше і краще ніж те, що вони мають» ділиться координатор проекту Іванна Кіперчук.


Цьогоріч фінал мав відбутися у рамках фестивалю «Bubble FEST», та через погодні умови, фестиваль довелось відмінити, а музичну частину перенести до готелю «Світязь». О 18.00 розпочалось саме дійство. Де близько чотирьох сотень людей могли посмакувати музичним надбанням Луцька. Початок розпочали учасники, які покинули проект, юна гімнастка Олена Семенюк, танцювальний колектив «Стайлз». Гурт «Worship Empire» розігрів сцену на стільки, що в залі було гаряче. Також можна було почути Дар’ю Остапук (OSSA), Катерину Семенюк, гурт «Twice A Week», Галину Конах та «ONE LIGHT INSIDE».

0pZT05eu6Ps

А перемогу, путівку в табір Закарпаття, запис пісні на «Marcovrecords» та грошову нагороду 100$ здобула талановита Катерина Гулюк. Цей сезон став особливим, адже третього місця ніхто не зайняв. Андрій Білоус та Аліна Веселовська розділили друге місце.


Організатори дякують усім хто приєднався до дійства.

Наступної осені відбудеться новий сезон «WMA» де кожний охочий віком від 14 до 20 років зможе прийняти участь у кастингу.

Comments are closed.