Відбулася презентація Європейської Волонтерської служби для молоді.

8 Вересень 2016
 8 Вересня, 2016

Молоді люди, що завітали до Молодіжного центру у вівторок 06 вересня мали змогу отримати інформацію щодо програми Європейської волонтерської служби від EVS координатора Інститут Суспільних Ініціатив / Society Initiatives Institute Anna Lepskaya.


Учасники отримали практичні поради у виборі проекту та країни для волонтерської діяльності. Також дізналися про деталі ефективного мотиваційного листа. Важливо було те, що спікер була учасником Європейської волонтерської служби та розповіла покрокові дії, для того щоб прийняли вас на проект.
Особливістю презентації була skype – конференція з Романною, яка нещодавно повернулась з Польщі. Дівчина з щасливими очима розповіла про життєві труднощі, які виникали у міжкультурному побуті волонтерів та про пригоди всього життя і звичайно про нових друзів з Європи.
Головне усвідомлювати важливість досвіду, який може отримати кожен з нас скориставшись проектом EVS, можливість подорожувати, дізнаватися більше про країни, удосконалити розмовну англійську мову та вивчати мову тієї країни в яку плануєте поїхати.

P.S. Мрійте, реалізовуйте себе, подорожуйте разом Молодіжний центр Волині ,

Comments are closed.