У Луцьку відбудися "Наукові пікніки - 2017"!

26 Вересень 2017
 26 Вересня, 2017
Category: Новини

 23 вересня 2017 року на Театральному майдані міста Луцька відбулись вже четверті «Наукові Пікніки» у Луцьку.  Цього року до заходу долучилась   31 організація, а це більше 200 осіб у якості учасників. Не дивлячись на не дуже сприятливі погодні умови, близько 1000 осіб відвідали різноманітні локації, які працювали на повну потужність.


         Так, можна було побачити сотні дослідів та майстер-класів зі сфери хімії, фізики, робототехніки, механіки, психології, біології, харчової промисловості, безпеки життєдіяльності й здорового способи життя та багато іншого.

         Вперше цього року також було запрошено до участі школи міста Луцька. Так, участь взяли команди  Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука та Луцької загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 23.

         Також учасниками Наукових Пікніків у Луцьку стали:   Східноєвропейський національний університет; Луцький національний технічний університет; Коледж технологій, бізнесу та права; Інститут біології, хімії та біоресурсів Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича; Волинська обласна Мала Академія наук;  Палац учнівської молоді; Академія пізнання та розвитку «Робологікум»; Управління ДСНС України у Волинській області; Головне управління Національної поліції у Волинській області; Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості; дитяча студія  розвитку «Маленький Хогвартс»; студія розвитку «Розумаха»; Клуб настільних ігор «Твоя фішка»; Творче об’єднання «Веселі таракани».

Цього дня також працювали народні майстри з гончарства зі своїми майстер-класами та дитячі аніматори, які розважали самих найменших відвідувачів.Щороку захід привертає все більше і більше уваги. Він проводиться не тільки у місті Луцьку, а й і у інших містах України, зокрема – Тернополі, Харкові, Києві. Основною метою є показати, що наука може бути цікавою та доступною для всіх. Наука – це не тільки теорії та формули, а й величезні можливості експериментувати, здійснювати винаходи і захоплювати своєю таємничістю.


 Захід організовано громадською організацією «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» за сприяння управління у справах освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради. Партнерами  виступили: Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості, Молодіжний центр Волині, громадська організація «Перспективи Волині» та Волинська обласна друкарня.

Comments are closed.