У Луцьку відбудеться EnglishOK! Велела тусовка для англомовної молоді!

12 Листопад 2015
 12 Листопада, 2015
Category: Анонси

Організатори радо запрошують на EnglishOK-вечір молодих людей, яких об’єднує бажання вивчати англійську. Учасники матимуть  змогу поспілкуватися між собою, дізнатися щось нове і здобути корисні навички. Для цього  програма заходу включатиме: роботу в команді, проведення цікавого психологічного тесту, веселі ігри, обговорення мультфільму і багато інших цікавинок, і це все відбуватиметься АНГЛІЙСЬКОЮ!

“Метою події є заохотити молодь покращувати англійську мову та допомогти подолати мовний бар’єр у теплій та дружній атмосфері”,-ділиться думками Юля, одна з керівників проекту.

“Оскільки, це наш перший вечір англійською мовою і приміщення Молодіжного Центру ,на жаль, не зможе помістити всіх бажаючих, ми відберемо 16 людей, які матимуть найпалкіше бажання відвідати цей захід. Проте, якщо все пройде гарно, можна буде думати над розширенням проекту і його різними формами проведення”,- кажуть ще одні організатори, Катя та Уляна.

EnglishOK-вечір відбудеться 20-го листопада о 18 годині в приміщенні Молодіжного центру, що знаходиться на вул.Грудний узвіз,5

Для участі потрібно заповнити анкету до 17-го листопада за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1QM7GCNRSx0xErWpsE7OrVk79NDueyw4l6_Y-lKhfuJ0/viewform

У разі виникнення питань звертайтеся за номерами: 0993653707- Катя та 066 526 1631 – Юля. Неформальна атмосфера, молодіжний дух та удосконалення англійської  – ось, що зробить твій вечір незабутнім!

Comments are closed.