У Луцьку відбудеться 4-й міжнародний молоджіний форум!

16 Жовтень 2016
 16 Жовтня, 2016

 4-й Міжнародний молодіжний форум у м.Луцьк #мобільність та кооперація
28 – 29 жовтня 2016 р.  Актова зала Волинської богословської академії, Градний узвіз,5


А чи знали ви, що більше 70 % молодих українців жодного разу не були за кордоном? Натомість, у деяких країнах Європи цей показник становить менше 10%. У нас немає коштів для цього, відсутні можливості? Кордони країн світу закриті від українців?
Міжнародні організації сьогодні дають широкі можливості для подорожей, професійних стажувань чи обмінів, проте знають про них одиниці і користуються часто одні й ті ж люди. Звідки ж вони отримують інформацію? Саме питання мобільності та міжнародної кооперації стануть основними під час четвертого Міжнародного молодіжного форуму, що відбудеться у Луцьку 28-29 жовтня.

Реєстрація


У програмі:

– Виступи потужних спікерів на тему міжнародної співпраці (PeaceCorp USA, AIESEC Ukraine, та інші);
– Світове кафе із учасниками із США, Молдови, України, Білорусії та інших країн на тему налагодження співпраці;
– Спільно розроблений та реалізований проект що сприяє розвитку мобільності;
– Мультикультурна вечірка;


ua_1

Знаєте відповіді на ці питання – приходьте діліться! Не знаєте – приходьте і дізнавайтесь. А спільно із нашими закордонними друзями, ми не лише відкриємо для вас кордони, а й допоможемо згенерувати нові проекти, підхопити нові ідеї та втілити їх у життя!


28 – 29 жовтня 2016 р., м Луцьк, актова зала Волинської богословської академії (Градний узвіз, 5), Міжнародний молодіжний форум. Не прогав свій шанс! Відкрий для себе світ! Відкрий для себе можливості!


Організатори заходу – СГО «Молодіжна платформа» та міжнародна організація CDN (Cooperation and Development Network Eastern Europe). Молодіжний центр Волині, Управління освіти, науки та молоді ВОДА, громадське об’єднання Лучани, Волинська єпархія УПКП.

Comments are closed.