У Луцьку презентували конкурс «Молодіжна столиця України»

21 Грудень 2017
 21 Грудня, 2017

В Україні стартує національний конкурс «Молодіжна столиця України», ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.


У четвер 21 грудня у Луцьку відбулася презентація конкурсу у приміщенні Луцької міської ради. Представники місцевого самоврядування та громадські активісти з Волині взяли участь у заході. З вступним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Петрочук Костянтин Павлович, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Веремійчик Олексій Володиморивоч та представник студентства Віталій Сніжко.


Координаторка конкурсу Марина Хромих розповіла учасникам заходу про умови проведення  конкурсу, наголосивши, що одним з найважливіших завдань конкурсу є налагодження співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням. «Загалом ініціатива створена в контексті європейського аналогічного конкурсу, участь в якому можуть взяти всі міста Європи без виключень. Якщо ми подивимося історію молодіжних столиць у Європі, то побачимо, що саме маленькі міста дуже часто отримують цей статус. Тому все залежить лише від вас і вашої ініціативності», – прокоментувала Марина Хромих.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.


Молодь Волині разом з представниками місцевої влади може взяти участь у конкурсі заповнивши заявку до 10 січня 2018 року включно. Координує конкурс на Волині – Юлія Ткачук, у Луцьку – Катерина Синюк. По закінченню заходу представники департаменту  сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради разом з громадськими активістами домовились про створення робочої групи, яка буде працювати над поданням заявки на конкурс.


З Положенням про конкурс, критеріями відбору та формою заявки міст для участі в конкурсі детальніше можна ознайомитися на сайті конкурсу: http://youthcapital.org.ua та на офіційній сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine

Comments are closed.