У Луцьку молодь впроваджуватиме власні проекти у співпраці з місцевою владою

19 Березень 2018
 19 Березня, 2018

Будь-який проект розпочинається з визначення та дослідження проблематики, а успішність його вимірюється тим, на скільки життєздатними є його результати після реалізації усіх заходів.

Саме цьому та іншим секретам проектного дизайну протягом 16-18 березня навчали молодь під час тренінгу “Молодіжний проект: від ідеї до реалізації”, що організував департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради. Захід проходив у Academ-Business HUB.
На тренінгу учасники навчились правильно визначати мету, завдання, цільову аудиторію та партнерів власних проектів, склали календарний план і бюджет проекту. Окрім того, тренери розповіли про основни успішного фандрайзингу, а також PR та медіа підтримки проектів.

Кожен учасник тренінгу прийшов на навчання зі своєю ідеєю, а по завершенню трьох днів уже мав готовий проект, який буде подано на конкурс громадських ініціатив жителів Луцька, конкурс соціальних проектів туристичного спрямування, а також реалізовані спільно з департаментом  сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради. Серед них є організація нових для Луцька фестивалів, проведення серій тренінгів з емоційного інтелекту, критичного мислення, фінансової грамотності та багато інших.


“Найважливіше у таких навчаннях є те, що молодь сама хоче організовувати власні заходи, виступає їх ініціатором та основним реалізатором. І наша задача знайти таку молодь, підвищити її компетенції та показати, що вони не самі у цій галузі, що вони мають багато можливостей для втілення ідей у життя. Нам важливо, аби молоді люди не боялися звертатися в департамент сім’ї, молоді і спорту за підтримкою, адже саме активна молодь рухає та розвиває наше місто”, – розповіла начальник відділу сім’ї та молоді департамент сім’ї, молоді і спорту Катерина Шкльода.

Comments are closed.