У Луцьку молодь дивилась фільм про Волта Діснея англійською мовою.

23 Січень 2017
 23 Січня, 2017

Недільний вечір 22 січня лучани мали змогу провести в кав’ярні “Цукерня”, де дивились фільм про життя видатного мультиплікатора Волта Діснея – “Мрійник” (“Walt before Mickey”) 2015 року режисера Хоа Ле.


“EnglishOK movie  – це кіноперегляди мовою оригіналу з субтитрами, як ще один спосіб вивчення англійської мови – і цікаво, і корисно. Ми вирішили присвятити вечори переглядів фільмів історіям про відомих особистостей для того, щоб надихати гостей прикладами з життя людей, які мали успіх, не здавалися і досягали своїх цілей. Тому ми почали сезон кінопереглядів з фільму під назвою “Walt before Miсkey” про Волта Діснея. Показ кінострічки відбувався в кав’ярні “Цукерня”, де атмосфера була дуже затишною і сприяла тому, що учасники могли повністю захопитися фільмом і переживати історію життя Діснея разом з ним. Судячи з відгуків, всі лишилися задоволені, і ми радо будемо продовжувати кінопокази від EnglishOK Movie. Запрошуємо усіх охочих долучатися”, – розказує про подію одна з організаторів проекту Катерина Білохвіст.


Картина “Walt before Mickey” розповідає про ранні роки творчості Волта Діснея – людини, яка заснувала всесвітньо відому компанію “Walt Disney Productions” (зараз вона має назву “The Walt Disney Company”). У цій стрічці не показано найвидатніші моменти життя мультиплікатора – там можна побачити становлення видатної людини, як він досяг своїх висот, скільки зусиль доклав та що пережив перед тим, як до нього прийшла слава. Цей фільм хоч і має недоліки, але показує, що для того, щоб внести свій вклад в історію, потрібно багато працювати. Картина стане чудовим вибором, якщо вам потрібно трішки натхнення. До того ж, легко сприймається й мовою оригіналу.

Comments are closed.