У Ковелі активні громадяни працюють із умовно засудженими!

28 Квітень 2016
 28 Квітня, 2016

За сприянням Британської Ради в Україні, у м. Ковель стартував проект соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни» в Україні. Автором якого є Ірина Смоляр – начальник Ковельського міськрайонного відділу кримінально – виконавчої інспекції управління Дердавної пенітенціарної служби України у Волинській області.


Так на базі Ковельської міської ради під час проведення засідання спостережної комісії, проведено прес-конференцію, в якій взяли участь всі учасники проекту, а також органи, установи та організації, які виявили своє бажання на волонтерських засадах, допомагати менеджерам та партнерам програми.  Під час робочої зустрічі пані Ірина розповіла присутнім про сам проект та наголосила на заходах і строках їх виконання, які необхідно здійснити для реалізації даної програми.  Після доповіді, усі присутні, обговорили деталі виконання поставлених завдань та розприділили функції кожного.


IMG_2034


По закінченню конференції  було складено відповідний план дій. Сам захід внесено в протокол засідання спостережної комісії Ковельської міської ради, а учасники проекту, своїми підписами підтвердили готовність до виконання множинних заходів для досягнення єдиної мети «Дати можливість особами, які уступились в житті, отримати ДРУГИЙ ШАНС виправитись та достойно прожити своє життя».

Comments are closed.