Творчий Луцьк: як Дзиґа організувала 3 літературно-акустичний вечір

5 Грудень 2017
 5 Грудня, 2017

Холодний сніжний грудень завітав у Луцьк. Люди обговорюють плани святкування Нового року, вигадують подарунки, а деякі вже прикрашають свої офіси та домівки новорічним декором. У цей же час луцька молодь та мистецька «Дзиґа» організували вже третій атмосферний літературний вечір у бібліотеці. Поділимося з вами, що ж цікавого було на заході у неділю третього грудня.


Літературно-акустичного вечір «Дзиґа» – це подія яка популяризує творчість та мистецтво у Луцьку. Вечір традиційно проводився у вихідний день. Цього разу молодь зібралася поспівати сучасних пісень та почитати поезію. Затишне місце знайшли організатори у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки.

Вечір музики та поезії зі сторони виглядає ніби це квартирник, де молодь співала ліричні пісні, виконувала власну поезію та за чашкою чаю знайомилися та спілкувалися. Також були цікаві конкурси з призами, а на перерві гості вечора могли зігрітися чашкою чаю та кави.


На імпровізованій сцені виступали та ділилися своєю творчістю Даша Кухарук та Юрій Кухарук, Дарина Гребенко, Юлія Фінковська, Рту та багато інших. Юлія Фінковська зворушила своєю чутливою поезію.
Традиція акустичних вечорів дуже полюбилася лучанам, і тепер усі охочі чекають наступного заходу. Додамо, що літературно-акустичного вечір «Дзиґа» це поєднання творчості, креативу, емоцій та душі. Музика, співи на гітарі та мелодійна поезія зачаровують гостей глядачів та змусили їх завмерти та насолоджуватись дійством. Цього разу захід проводили у бібліотеці ім. Олени Пчілки, де організатори створили казкову атмосферу зими, а погода додала мальовничі засніжені дороги та дерева. Відвідувачі зігріватись кавою та чаєм і звісно творчістю яка вітала у залі.


Молодіжний центр Волині підтримує креативну команду «Дзиґи» і чекаємо нового літературника. Дякуємо вам за вашу активність, на ваших заходи люди обмінюються творчими ідеями, відкривають для себе крутих літераторів, музикантів

Comments are closed.