Ідею створення Молодіжного центру Волині презентували на всеукраїнському форумі інновацій!

5 Грудень 2015
 5 Грудня, 2015

4 грудня у НСК «Олімпійський» відбувся Всеукраїнський форум «Інновації та реформи молодіжної політики». На цей захід, з метою презентації ідеї створення Молодіжного центру було делеговано Ткачук Юлію та Найдич Марину.

У першій частині заходу відбувся огляд виставки пілотних проектів, реалізованих в регіонах України молодіжними громадськими організаціями.  В цей час представники різних куточків нашої держави мали можливість ознайомитися з діяльністю колег та домовитися про співпрацю. Приємно зазначити, що багато хто з учасників форуму, які представляли власні проекти вже знали про МЦ та дуже позитивно про нього відзивались.

Фото із Міністром молоді та спорту України - Ігорем Ждановим.

Фото із Міністром молоді та спорту України – Ігорем Ждановим.

Також в межах заходу було представлено: результати соціологічного дослідження «Молодь України 2015», Дорожню карту реформ молодіжної політики, Проект закону «Про молодь», Порядок денний з розвитку 2030 та Цілі розвитку тисячоліття (ЮНІСЕФ), можливості для молоді в контексті міжнародного співробітництва та європейської інтеграції та Державна цільова програма «Молодь України» на 2016-2020 рр.

vb

Учасниками та гостями форуму стали: В’ячеслав Кириленко (Віце-прем’єр-міністр України), Ігор Жданов (Міністр молоді та спорту України), Ніл Вокер (координатор систем ООН в Україні), Сергій Митрофанський (заступник Міністра молоді та спорту України), Іван Крулько (народний депутат України), Джованна Барберіс (голова представництва ЮНІСЕФ) та ін.

Вразило те, що кількість проектів, які представлялися на такому високому рівні була невеликою (близько двадцяти проектів) і аж три з них були з Волинської області.

Тому не баріться – приєднуйтеся до команди молодих та активних!

Comments are closed.