Проведи літо з користю! Реєструйся на літній проект для молоді #SD_CAMPUS!

19 Липень 2016
 19 Липня, 2016

У той час, коли у соціальних мережах ловлять покемонів, Соціал-Демократична Платформа продовжує формувати тренди та анонсувати заходи для обов’язкової реєстрації 😉 Одразу до діла. Що робиш 17-21 серпня? Працюєш чи відпочиваєш? Є варіант провести ці 5 днів практики, теорії, відпочинку, розробки реальних кампаній та переосмислення поточних процесів!


Літній ‪#‎SD_CAMPUS‬ повертається та «взриває» мізки! Цього літа з темою: «Інноваційні ідеї. Ефективні кампанії». Профспілки та громадські активісти знову в тандемі 😉

ОК, що на тебе чекає:
– розробка кампаній та ідей від А до Я: як перейти від слів до дій?
– дозована теорія соціал-демократії та основи профспілкового руху
– комунікаційні стратегії у соц. мережах та у нових медіа: доносимо меседжі, залучаємо нових активістів та будуємо ефективне позиціонування
– майстер-класи та багато-багато практики


СД Кампус – це платформа, на якій відбувається переосмислення поточних процесів та пошук прогресивних ідей та рішень.

Результатом попередніх кампусів стало активне залучення учасників до розробки та реалізації кампаній, покликаних підвищити роль людини праці у суспільстві, сформувати моду на працю (особливо серед молоді), а також захистити соціальні права громадян. Процес реформування України триває. Він супроводжується серйозними викликами, зокрема, зубожінням населення, зростанням цін та тарифів, девальвацією гривні та політичною нестабільністю. Яким чином подолати ці проблеми? Що можуть запропонувати профспілки, СД Платформа та інші організації? Як від розмов перейти до дій?

Саме на розробку та пошук інноваційних ідей для проведення ефективних кампаній будуть сфокусовані зусилля організаторів та учасників Літнього СД Кампусу. Особлива увага комунікативним стратегіям, які допомагають у залученні нових активістів та донесенні необхідних меседжів. І, звичайно, як без соціал-демократії та основ профспілкового руху? Дозована теорія та багато практики! 

У підсумку: нові можливості СДП, громадських організацій та профспілок для кооперації та комунікації у проведенні ефективних кампаній для справжнього оновлення країни!

Формат: поєднання теоретичних та практичних кейсів, “живої бібліотеки”, майстер-класів, – дозволить поглибити вже існуючі знання, а також напрацювати інструменти для практичного використання у майбутньому.

Родзинки: спорт, арт-терапія та активний відпочинок.

Цього року Літній Кампус відбудеться 17-21 серпня у Пущі-Водиці.


Готовий до дій? Реєструйся: http://sdplatform.org.ua/sdcampus.
Участь безкоштовна.  Дедлайн: 1 серпня.

main_SD_CAMPUS_2016_SDPLATFORM


Витрати на проїзд до Пущі-Водиці та у зворотньому напрямку є власним внеском учасника/ці у проведенні заходу. Партнером заходу виступає FES-Ukraine.

Слідкуй за новинами, нам є чим тебе ще здивувати!)

Comments are closed.