Проведено базовий тренінг навчальної програми "Молодіжний працівник" у м.Луцьку.

14 Грудень 2016
 14 Грудня, 2016

Міністерство молоді та спорту спільно з Молодіжним центром Волині, Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник». Базовий тренінг програми проходив у Луцьку з 8 по 11 грудня 2016 року.


У тренінгу взяли участь державні службовці молодіжної сфери та представники молодіжних громадських організацій з Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Рівненської, Донецької, Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Полтавської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Херсонської областей. Загалом близько 30 молодих людей.


Метою програми, зокрема, було підвищення кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.Захід спрямований на налагодження ефективного діалогу між держструктурами та громадянським суспільством.

Тренінг включив такі навчальні модулі:

1. Мобілізація громади навколо молодіжних питань

2. Сутність молодіжної політики, зміст та організація роботи з молоддю

3. Механізми міжсекторного партнерства в молодіжній сфері

4. Проектний менеджмент

5. Персональна компетенція молодіжного працівника

Під час тренінгу учасники обмінялися досвідом та знайшли партнерів для реалізації спільних проектів у молодіжній сфері. Окрема подяка тренерам, які допомагають реалізовувати Програму.


Comments are closed.