Правила пітчингу еко-ідей!

Результат пошуку зображень за запитом "need your money"

На Еко-хакатоні було згенеровано чимало проектів, з яких 10 кращих будуть презентовані на пітчингу аудиторії авторами або виконавцями. Презентація триватиме не більше 5 хв із можливостями проектора, роздаткового матеріалу, дошки фліп-чарт. 10 хв передбачено для питань та уточнень для кожного проекту. Під час презентації автор має розповісти мету, завдання та індикатори успіху його ідеї та надати фінансовий та ресурсний кошторис.


Голосування за проекти відбудеться одразу після презентації усіх ідей. Правило досить просте: 100 грн = 1 голос. Кількість голосів не обмежена! Проте усі люди, які допущені до голосування мають бути відібрані організаторами заздалегідь, щоб не допустити «кумівства» чи конфлікту інтересів. Голос буде зарахований, коли кошти фізично будуть знаходитися в «банці» проекту, після чого вони додаються. Два проекти, що зібрали найбільше грошей, стають переможцями. Відповідно, дані проекти отримують кошти, які вони зібрали під час пітчингу і сам грант у розмірі 8 000 грн. Кошти на інші проекти, які фондувалися, але не перемогли повертаються донаторам, або за їхньою згодою можуть бути долучені до проектів переможців. Автори проектів та їх команди не голосують. Голосувати коштами можуть люди котрі зареєструвалися і пройшли відбір.


Дана система вибору переможців і підтримки буде непроста, адже голосувати доведеться цього разу не «хакерами» через соціальні мережі, а живими грошима відразу на презентаціях, які називають – «пітчінг» (англ. pitch — виставляти на продажу). Це дає розуміння того, що громада визнає ці проекти та готова допомагати у їх реалізації не на словах, а у реальності. Більше голосів, більше грошей, більше шансів!