Поблизу Луцька з'явиться 3D-зупинка!

31 Липень 2017
 31 Липня, 2017

Минулого тижня в  Княгининівській громаді відбувся конкурс соціальних проектів, реалізація яких здійснюватиметься шляхом співфінансування: за рахунок коштів, передбачених в сільському бюджеті для проведення Конкурсу соціальних проектів та залучених коштів від Британської Ради в Україні  “Активні громадяни”, через партнерську організацію в Луцьку – громадську організацію «Молодіжна платформа».


У приміщенні Будинку культури с.Княгининок відбулася презентація та навчання для членів команди проектних ідей поданих на конкурс. Загалом до участі в конкурсі заявлено 20 проектів різного спрямування. Зокрема, проекти які направлені на організацію дозвілля дітей, молоді та дорослих Княгининівської громади: облаштування спортивних майданчиків, вуличних тренажерів (с.Сирники, с.Милуші, смт Рокині), кінотеатру під відкритим небом (с.Сирники), придбання акустичних системи для озвучення клубу с.Милуші та Будинку культури с.Княгининок, сценічних костюмів для дитячого театру (с.Княгининок), обладнання для літнього табору «Веселка» (с.Сирники) та недільної школи с.Княгининок, м’ячів для волейбольної секції, виготовлення декорацій для Будинку культури с.Княгининок, організація «Маршрутів вихідного дня». А також проекти, які сприятимуть благоустрою населених пунктів громади: облаштування зупинок, встановлення вказівників вулиць в с.Сирники, облаштування відпочинкової зони  в центрі с.Княгининок та облаштування криниці в смт Рокині.Із 17-ти проектів, які були презентовані на конкурсі соціальних проектів для Княгининівської ОТГ перемогу отримали 4 проекти:

  1. Смачна зупинка (Сирники) – 3D зупинка у вигляді сільської кухні.

  2. Маршрут вихідного дня (КНАТО) – туристичний марштурт для жителів ОТГ та бійців АТО, членів їх сімей.

  3. Відпочинкова зона біля Княгининівського будинку культури

  4. Складні меблі у дитячий табір села Сирники.

Фінансування проекті розпочнеться всередині серпня. Результати можна буде побачити у фейсбук спільноті програми “Активні громадяни” 

Comments are closed.