Патріотичні організації Волині запрошують на акцію - "Stop Putin!"

17 Січень 2017
 17 Січня, 2017
Category: Анонси

#StopPutinsWarInUkraine
Глобальний протест в більш ніж 50-країн світу, з метою зупинити війну на Сході України. У суботу, 21 січня 2017 року, о 15:00, українські патріоти і друзі України зберуться на черговий глобальний протест проти російської агресії.


Головна мета акції – привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною, а також закликати увесь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і миру в нашій державі.. 
Уряд Росії продовжує надавати підтримку сепаратистам Донбасу, посилаючи туди збройні сили і важке озброєння. Таким чином, Росія повністю порушила Мінський мирний договір, підписаний в 2015 році.

Що: мирна акція “Стоп Путін”
Де: Театральний Майдан, біля пам’ятника Лесі Українки
Коли: 15.00 год. по 17.00 год.

Долучайся!


Наші вимоги:
1. Вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад в Росію всю зброю та воєнну техніку.
2. Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень, та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює – адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
3. Звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом – як на території Росії, так і в Криму – за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.
4. Повернути Крим Україні.

Більш детальна інформація про війну на сході України:
• Розпочата Росією в 2014 році на території України, забрала більше 12.000 життів, згідно з офіційними джерелами ООН.
• Змусила приблизно 2 мільйони українців покинути їхні домівки і стати внутрішньо переміщеними особами.
• Знає найжахливіші військові злочини і порушення прав людини, деякі з яких вже прийняті до уваги Міжнародним кримінальним судом в Гаазі.
• Протягом останніх кількох місяців знову багато українських громадян (військовослужбовців і цивільних осіб, включаючи дітей) загинуло та дістало поранення.
Ми закликаємо вас приєднатися до протесту та його виствітлення!
Контакт: Сергій Дружинович +38 (066)720 52 50

Comments are closed.