Що таке молодіжний центр?
Молодіжний центр - це міжсекторальна платформа для роботи молоді зі молоддю! Молодіжний центр сприятиме підтримці та формуванню молодіжних громадських ініціатив; дозволить побудувати цивілізований демократичний діалог між молоддю й соціумом та державою у найближчому майбутньому; сприятиме у розвитку солідарності і толерантності між молодими людьми, особливо для зміцнення соціального зв’язку з Європейським Союзом; посилить взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн; сприятиме розвитку якісних систем підтримки молодіжної діяльності і життєздатності громадських організацій у молодіжній сфері.
Для чого він існує?
Завдання МЦ: 1) підвищити рівень громадянської свідомості та активної позиції молоді Волині шляхом залучення максимальної кількість молоді до соціальної роботи, волонтерства та різних заходів; 2) підвищити рівень самоосвіти, потенціал молодіжного лідерства та конкурентоспроможності на ринку праці шляхом проведення тренінгів, семінарів та приватних консультацій; 3) збільшити кількість та якість молодіжних ініціатив та заходів для молоді у Волинській області шляхом навчань фандрайзингу, пошуку програм підтримки та написань грантових проектів; 4) здійснити підтримку студентського самоврядування шляхом навчання студентських рад та профкомів практикам самоврядування із Європи; 5) підвищити популяризацію європейських цінностей шляхом обміну досвідом та передачі знань між молодими людьми різних країн, у тому числі шляхом збільшення кількості та підтримки діяльності Євроклубів Волині.
Чим він може бути корисний мені?
Робота Молодіжного центру буде базуватися на 5 основних напрямах: - Центр патріотичного демократичного виховання молоді (патріотичні заходи та таборування, історичні лекції, навчання, видавництво проукраїнської літератури). - Навчально-методичний центр для молодіжних громадських організацій (тренінги, семінари, навчання за програмами Міністерства молоді та спорту, ООН, Юнеско, розбудова НДО, юридичний супровід, реєстрації НДО, діловодство). - Центр грантових проектів та міжнародної співпраці (пошук грантів та інших фінансових практик для молодіжних НДО, навчання із написання та впровадження проектів, співпраця із фондами, посольствами та донаторами, міжнародні зв’язки). - Центр підтримки та розвитку студентського самоврядування (навчання студентських рад та профкомів практикам самоврядування із Європи, підтримка та впровадження заходів, стипендій та програм для студентів, пошук програм обміну). - Центр Євро-клубів Волині та учнівства (популяризація європейських цінностей шляхом співпраці та розбудови пришкільних об`єднань “Євро-клуби”, налагодження учнівського самоврядування).


[gview file=”http://yc.volyn.ua/wp-content/uploads/2013/05/10beieno.pdf” profile=”3″ save=”1″]

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.