Основи роботи з вразливими групами молоді. Спеціалізований тренінг

2 Грудень 2015
 2 Грудня, 2015
Category: Анонси

м. Київ 14-17 грудня 2015 року

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізувати Програму «Молодіжний працівник». Програма покликана підвищити рівень професіоналізму представників громадських об’єднань і держслужбовців, які працюють з молоддю.

У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 3-денному спеціалізованому тренінгу за темою «Основи роботи з вразливими групами молоді». Тренінг буде проведений у співпраці з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» та управлінням молоді та спорту Київської ОДА.

У процесі навчання учасники ознайомляться з техніками та інструментами роботи з вразливими молодими людьми, зокрема, позбавленими батьківського піклування; які перебувають у складних життєвих обставинах; з числа ВПО. Метою навчання є формування методологічних і практичних знань щодо організації та проведення роботи з зазначеними групами молодих людей.

Тренінг відбудеться 14-17 грудня 2015 року в Київській області, заїзд учасників — 14 грудня.

На період навчання учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання. Витрати учасників на проїзд компенсуються організаторами.
Після успішного проходження навчання учасники отримають свідоцтво випускника спеціалізованого тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

До участі у конкурсі запрошуються усі бажаючі.

Критеріями відбору учасників є:

  • досвід роботи з молоддю;
  • наявність статусу випускника Базового курсу Програми «Молодіжний працівник» очної чи дистанційної форми навчання. Статус випускника Базового курсу можна отримати у процесі навчання;

Досвід роботи з вразливою молоддю є бажаним, але не обов’язковим.

Заявку на участь у тренінгу можна заповнити за допомогою онлайн-форми за посиланнямhttps://goo.gl/0pIhYi. Кінцевий термін подачі заявок — 17:00 3 грудня 2015 року.

Про результати конкурсу учасникам буде повідомлено 7 грудня 2015 року.
Контактна особа з організаційних питань — Максим, тел. 063-229-87-39.

Comments are closed.