Оголошується відбір учасників на ІІ Всеукраїнську «Школу політичного успіху», що відбудеться на Волині!

30 Серпень 2016
 30 Серпня, 2016
Category: Анонси

ВМГО «Батьківщина Молода» оголошує відбір учасників на ІІ Всеукраїнську «Школу політичного успіху», яка відбудеться 22-25 вересня 2016 року в Ківерцівському районі, Волинської області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.


Мета «Школи політичного успіху» – формування свідомої політичної еліти, виховання нової генерації молодих політиків на базі національно-патріотичних цінностей та надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей в умовах сучасного політичного життя України.
Участь у Школі є безкоштовною. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників. Проїзд до місця проведення не компенсується організаторами і оплачується учасниками самостійно.

Стати учасниками «Школи політичного успіху» можуть особи віком від 16 до 28 років.

Для участі у відборі необхідно до 12-го вересня включно надіслати на адресу schoolpsbm@gmail.com есе на тему: «25 років незалежності України: основні політичні здобутки та втрати».

Роботи мають бути оформлені 12-м шрифтом Times New Roman і по обсягу не перевищувати 1-1,5 сторінки.


У тілі електронного листа також потрібно обов’язково вказати наступну інформацію:
– прізвище, ім’я, по-батькові;
– дата народження;
– навчальний заклад/місце роботи;
– громадську організацію, яку представляєте (якщо така є);
– контактний телефон та e-mail;
– звідки дізнались про школу;
– що Вам дасть участь у «Школі політичного успіху»?

Заявки, оформлені у не відповідності до вказаного формату, розглядатися не будуть.


Результати відбору будуть оголошені 14-го вересня та опубліковані на сторінці «Батьківщини Молодої»www.facebook.com/BatkivshchynaMoloda.


За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту за телефоном: 0975102303 (Олексій Захарченко), е-mail: oleksiy.zakharchenko@gmail.com, а також слідкуйте за новинами на сторінці «Батьківщини Молодої» у Facebook –www.facebook.com/BatkivshchynaMoloda.

Comments are closed.