Налагодження співпраці між молодіжними центрами України

26 Вересень 2015
 26 Вересня, 2015
Category: Новини

Молодіжний центр Волині постійно розвивається, розширює напрями своєї діяльності, поглиблює співпрацю з колегами по всій Україні. Цього разу координатор Молодіжного центру Волині Захар Ткачук та директор Київського молодіжного центру Анна Куценко підписали договір про співпрацю та організацію взаємовідносин.

Метою співпраці є підвищення ефективності діяльності кожної з установ, зокрема, у сфері задоволення та захисту законних соціальних, економічних, творчих, вікових національно-культурних, спортивних інтересів молоді; сприяння інтелектуальному, моральному, духовному розвитку, зайнятості молоді у вільний від навчання та роботи час, популяризації молодіжного підприємницького руху; формування здорового способу життя в молодіжному середовищі.

Київський молодіжний центр функціонує вже понад десять років та має чималий досвід роботи з молоддю. Молодіжний центр Волині є новоствореною структурою, проте з великим потенціалом. Саме тому, обмін ідеями, інформацією, кращими практиками дозволить учасникам договору ще краще виконувати взяті на себе завдання. Розраховуємо на плідну співпрацю з Київським молодіжним центром та з іншими молодіжними центрами України.

 

 

 

 

 

Comments are closed.