На виборах у «Школі політичного успіху» президентом України стала жінка

27 Вересень 2016
 27 Вересня, 2016
Category: Новини

На навчання, що пройшли за підтримки Міністерства молоді та спорту, з’їхалось близько ста молодих людей з різних куточків України, віком від 16 до 28 років, відібраних на конкурсі з-поміж 279 претендентів – студентських і громадських лідерів. Відбулися вони у Ківерцівському районі – санаторій матері і дитини “Пролісок”.


Протягом чотирьох днів (22-25 вересня) молодь навчали основ політики, у тому числі молодіжної та зовнішньої, секретів успіху та лідерства, розповідали про політичні ідеології та цінності, передвиборчу агітацію.

Один з найтитулованіших лекторів Школи – колишній міністр закордонних справ, дипломат, яскравий прихильник євроінтеграції, Борис Тарасюк – поділився з молоддю свою формулою успіху. «Успіх політика складається з чотирьох «П»: професіоналізм, патріотизм, порядність та працьовитість. Керуйтесь цими чеснотами і ви зміните нашу країну! Ці принципи зроблять успішною будь-яку справу, якою б не займався політик», – пояснив він.

14370019_10202227490085534_15843500333841596_n_result

Навчання передбачало і практичні завдання та імітаційні ігри, які допомогли молодим дівчатам та юнакам наблизитись до своєї мрії – стати політиками та управляти державою. Розбившись на команди, вони створили три політичні сили: соціал-демократичного, ліберального та консервативного спрямування, з політичними програмами партій та передвиборчою агітацією.


Як годиться, спочатку провели парламентські вибори, де обрали 30 народних депутатів. Згодом сформували коаліцію і навіть призначили уряд з п’яти міністерств. Врешті-решт, молодь обрала і Президента України – нею стала Олеся Герман з Чернівців.За 5 років роботи «Школа політичного успіху» від «Батьківщини молодої» перетворилась на потужний майданчик для підготовки відповідальних політичних лідерів, нашої майбутньої еліти.

Про це заявив народний депутат  Іван Крулько за підсумками проведення на Волині ІІ Всеукраїнської «Школи політичного успіху».

«Не здивуюсь, якщо за 10-15 років випускники Школи управлятимуть Україною. І це буде політично підкована та відповідальна молодь, вихована на національно-патріотичних цінностях та найкращих зразках політичної культури», – наголосив політик.

WP_20160925_11_16_14_Pro_result

Comments are closed.