Молодих волинян дивували цікавинками науки!

26 Вересень 2016
 26 Вересня, 2016
Category: Новини

Цікаві досліди та майстер-класи змогли побачити лучани та гості міста в рамках наукового пікніка. Відбулося дійство у неділю, 25 вересня, на Театральному майдані Луцька.


Організував захід Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив у партнерстві з управлінням освіти та науки Волинської ОДА та відділом у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради. Мета заходу – популяризувати науку серед дітей та молоді.

«Науковий пікнік у Луцьку проводимо уже втретє. Бажання взяти участь виявило 33 організації, приблизно 190 осіб. Раніше пошук учасників забирав багато часу, а цього разу ми 2 повних місяці готувались до фестивалю. Це перший рік, коли учасники самі нам дзвонили і просили взяти участь. Є представники з Чернівців, тому бачимо, що захід стає всеукраїнським . Сподіваємось на наступний рік проводити пікнік на міжнародному рівні, бо вже є зацікавлені люди з інших країн», – розповідає координатор наукових пікніків у Луцьку Заріна Дацик.


Дослідники показали експерименти з фізики, хімії, харчових технологій, біології, медицини, психології та інформаційних технологій. Дітей зацікавили різноманітними майстер-класами та винаходами, які показали у формі гри. Відвідувачі із захопленням пізнавали цікаву науку та зазначили, що дуже важливо і корисно проводити наукові пікніки у Луцьку, особливо для дітей. Адже це надає змогу побачити науку не так, як показують у школі.

Comments are closed.