Молодіжний центр Волині формував командний дух Студреспубліки!

4 Червень 2018
 4 Червня, 2018

З 30 травня по 1 червня на базі дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» (село Гаразджа Луцького району) відбувся ХIІ регіональний етап Всеукраїнського студентського фестивалю «Студентська республіка 2018».


Участь в Студреспубліці взяло 10 команд із восьми навчальних закладів області. Зокрема дві команди з Луцького НТУ, а решта – команди з коледжів Луцька та Ківерець. В сумі, у фестивалі взяло участь понад 250 людей, з яких 150 – учасники, а решта – гості фестивалю.


Організатори облаштували повноцінну державу – власний уряд, студентське наметове містечко, кухню, культурне і спортивне дозвілля та інше.


Протягом трьох днів студенти жили на свіжому повітрі, були на тренінгах з неформальної освіти, брали участь в конкурсах, бігали квест, грали волейбол і футбол, ну і звісно вибрали свого мера. Ним став Дмитро Березюк – студент Луцького НТУ, член профкому студентів.

Вечорами «студреспублівці» танцювали на дискотеці, грали КВН і розважалися. За словами організаторів, такі фестивалі стають простором для єднання студентства, обміну думками і поглядами.

До організації дійства долучився й Молодіжний центр Волині. Зокрема ми технічно забезпечили звуковою апаратурою, стільцями, столами і проектором, а також людським ресурсом. Менеджер студентських програм Дем’ян Петрик курував грою «Мафія», а менеджер з неформальної освіти Яна Романюк проводила навчання по тімбілдінгу і вчила студентів самоорганізованості і роботі в команді.


Організаторами фестивалю є ВМГО «Студентська республіка», ГО «Студентська Рада Волині». Фестиваль відбудеться за підтримки освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Фото Максим Тарківський

Comments are closed.