Молодіжний центр потребує підтримки!

2 Жовтень 2015
 2 Жовтня, 2015
Category: Новини

Проект “Молодіжний центр” є повністю соціальним, і наша філософія полягає у безкоштовності наших послуг для молоді. А це різноманітні тренінги, ресурсне забезпечення, місце, де можна зібратись та попрацювати й, звісно наші поради та консультації щодо подальшого розвитку організації чи особистості! Ця лінія буде завжди основоположною для нашої роботи, адже нам справді важлива молодь! Ми працюємо на довірі та не закриваємо двері навіть перед тими ініціативами чи організаціями, які нам не відомі. Все буде так й надалі, незважаючи на проблеми чи негаразди з фінансуванням. Ми не маємо спонсорів чи меценатів, тому можемо сподіватись лише на власні сили та вашу підтримку. Будемо безмежно вдячні за ваші внески в подальшу роботу Центру. Як то кажуть, “благодарочкі” вітаються та є дуже важливими для того, щоб ми й надалі могли працювати для вас!

Звітування за використані кошти буде здійснюватися раз у семестр на нашому сайті у розділі “використані кошти”Untitled44-1

Для цього ми використовуємо метод Краудфандінг (англ. Crowdfunding, crowd — «натовп», funding — «фінансування»), також спільнокошт[1] — це співпрацялюдей, які добровільно об’єднують свої гроші або інші ресурси разом, як правило через Інтернет, щоб підтримати зусилля інших людей або організацій. Фінансування за схемою краудфандінгу може виконувати різні функції — допомога постраждалим від стихійних лих, підтримка з боку вболівальників чи фанатів, підтримка політичних кампаній, фінансування стартап-компаній та малого бізнесу, створення вільного програмного забезпечення і багато ін.

Якщо Ви маєте таке бажання і головне можливість вкладати у розвиток нашої уже спільної ідеї – тисність на кнопкуComments are closed.